Witamy z zaproszeniem na Zjazd


Szanowni Członkowie i Sympatycy P.S.B. „BIOPOL”!

Serdecznie Was zapraszamy na Wiosenny Zjazd Integracyjny naszego Stowarzyszenia.

Zjazd ten odbędzie się w dniach 19-21 maja 2017 roku tradycyjnie w WDW Rynia.

Czas szybko leci i dobiega do końca kadencja obecnego Zarządu.  W związku z tym na Walnym Zebraniu Sprawozdawczo–Wyborczym,  wybierzemy Prezesa i Zarząd na nową kadencję.

Od wszystkich naszych Członków zależy kogo wybierzemy, wiec prosimy o zastanowienie się  nad kandydaturami do władz Stowarzyszenia.

Zarząd zakończył prace nad zmianami w naszym Statucie. Projekt zmian Statutu był udostępniony do konsultacji na naszej stronie internetowej w okresie od Zjazdu Jesiennego 2016 do 31.12.2016r.. Wszystkie uwagi i sugestie, które wpłynęły do Zarządu, zostały uwzględnione.

Podczas wyborów nowych władz Stowarzyszenia, prosimy pamiętać o wcześniejszym uregulowaniu składek, aby szybko i sprawnie wręczyć Państwu mandaty wyborcze. 

W sobotę, po oficjalnym otwarciu Zjazdu, dowiemy się od Andrzeja Leśniewicza jak wykorzystać do naszych badań, urządzenie diagnostyczno-terapeutyczne. Następnie zostaniemy poprowadzeni przez Jerzego Strączyńskiego do krainy magii świec i oczyszczania ogniem. Monika Dziemidowicz, znana Państwu z cenionych wykładów, przedstawi nam wykład na temat zdrowia śledziony, trzustki i żołądka według TCM.

          Po wykładzie Moniki, zapraszamy na Walne Sprawozdawczo – Wyborcze Zebranie Członków Polskiego Stowarzyszenia Bioterapeutów „BIOPOL”

Wieczorem podczas muzykoterapii podziękujemy ustępującemu Zarządowi i będziemy świętować wybór nowych władz naszego Stowarzyszenia.

W niedzielę, zaczniemy od wykładu Tomasza Nakoniecznego o komunikacji ze zwierzętami. Daria Kucharz opowie nam o roli minerałów w naszym organizmie. Podczas wykładu, chętni otrzymają szansę zbadania stanu swojego organizmu. Ceniony przez wszystkich Leszek Borc poprowadzi wykład o znaczeniu praw życia.

Na nasz zjazd zaprosiliśmy przyjazne naszemu środowisku media, które aktywnie od lat promują działalność naszego Stowarzyszenia i naszych Członków.

Przypominamy, że na Zjazd możecie Państwo zaprosić swoich znajomych, dla których tematy wykładów są ciekawe oraz te osoby, które posiadają wiedzę o bliskiej nam tematyce.  Sądzimy, że każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego i będzie też miał możliwość wzbogacenia swoich umiejętności z zakresu szeroko pojętej bioterapii i naturoterapii dla pożytku swojego i innych.

Szczegółowy program Zjazdu oraz informacje organizacyjne dostępne są tutaj pod linkiem.

DRUKI DO POBRANIA I WYDRUKU:

Program Zjazdu Wiosennego 19-21.05.2017 do druku.

Informacje organizacyjne Zjazdu Wiosennego 2017 do druku.

Druk do wpłaty za Wiosenny Zjazd Integracyjny 2017 P.S.B. „BIOPOL”.

Program Walnego Zebrania Członków P.S.B. „BIOPOL” w dniu 20.05.2017r. do druku.

Serdecznie pozdrawiamy i oczekujemy Państwa na Zjeździe !

Za Zarząd P.S.B. „BIOPOL”

Waldemar Wodzyński
Prezes P.S.B. „BIOPOL”