Zaproszenie na spotkanie wigilijne 2018

Szanowni Członkowie i Sympatycy P.S.B. „BIOPOL”! Miło mi powiadomić, że organizujemy dla naszych Członków i Sympatyków spokanie wigilijne. Odbędzie się ono w dniu 15 grudnia 2018r. (sobota) o godz. 15:00 w Warszawie w Land Centrum Handlowe przy ul. Wałbrzyskiej koło stacji metra „Służew”. Zapewniamy kawę, herbatę, napoje zimne,stoły , krzesła… Read more„Zaproszenie na spotkanie wigilijne 2018”

P.S.B. BIOPOL na FB

Miło nam poinformować, że właśnie uruchomiliśmy stronę naszego Stowarzyszenia na Facebook’u. Adres naszej strony to www.facebook.com/psb.biopol Strona jest w trakcie budowy/konfigurowania, wiec prosimy o wyrozumialość 🙂 Jednocześnie zachęcamy do jej wykorzystywania.  

Podziękowanie Prezesa dla uczestników obchodów 25-lecia PSB „BIOPOL”

Wracamy pamięcią do naszego Zjazdu Jubileuszowego. Prezes P.S.B. „BIOPOL” Waldemar Wodzyński wystosował po tym Zjeździe następujące podziękowania: Szanowni Członkowie, Sympatycy i zaproszeni Goście, w imieniu Zarządu P.S.B. „BIOPOL”, bardzo Wam wszystkim dziękuję za tak liczne przybycie na nasz Zjazd i uświetnienie obchodów Jubileuszu 25-lecia Polskiego Stowarzyszenia Bioterapeutów „BIOPOL”. Było nam bardzo… Read more„Podziękowanie Prezesa dla uczestników obchodów 25-lecia PSB „BIOPOL””

Dyżury Zarządu P.S.B. „BIOPOL” w czerwcu br.

W związku ze Świętem Bożego Ciała, które jest w czwartek 04.06.2015 i licznymi wyjazdami w tym okresie, wyjątkowo w miesiącu czerwcu Zebranie Zarządu  P.S.B. „BIOPOL” odbędzie się w drugą środę miesiąca, czyli w dniu 10.06.2015. w godz. 18:00 – 20:00 Zapraszamy na dyżur w tym dniu!  Prezes P.S.B. „BIOPOL”  Waldemar… Read more„Dyżury Zarządu P.S.B. „BIOPOL” w czerwcu br.”

Na chwilę przed Jubileuszowym Zjazdem…..

Drogie Koleżanki i Koledzy. Jak zapewne pamiętacie, w programie Jubileuszowego Zjazdu znalazło się miejsce na Kącik Wspomnień.  Bardzo Was proszę o zabranie ze sobą zdjęć i innych pamiątek z poprzednich Zjazdów. Do zobaczenia na Zjeździe! Prezes P.S.B. „BIOPOL” Waldemar Wodzyński